تبلیغات
رحماء - :::: سال پیامبر اعظم ::::
موضوعات رحماء
نظرسنجی
در مجموع محتوای رحماء را چگونه ارزیابی می کنید ؟

صفحات رحماء
خبرنامه
سایتها و وبلاگهای پیشنهادی
درباره ...

Designed By : DavoodSysteM
Powered By : MihanBlog

:: :::: سال پیامبر اعظم ::::

بسم رب الشهداء و الصدیقین

 

 

   بهار این ترانه تازگی و طراوت ، دوباره قدم بر کوی و برزن ما نهاده است ، و سبزینه دمانش را یر تارک هستی گسترانیده ، و مهرورزانه نسیم خویش را برهمه ، چه فقیر و غنی ، چه ضعیف و قوی ، و چه مظلوم و ظالم وزانده است ؛

   تا دلهای بیدار را به خالقی رحمان و رحیم رهنمون گردد.

   و بهار امسال ، این مظهر جمال الهی ، جامه عزا به تن کرده است ؛ و سرخی شقایقهایش را ارزانی خون سرخ لاله های سرخ نینوا نموده است ؛

   چراکه می داند تمام زیبایی هایش در برابر زیبایی عشق سلحشوران عرصه شهادت رنگ می بازد ، و چون قطره ای در برابر دریای بی کران است .

   و نوروز این جلوه مهربانی و رحمت الهی ، در داغ اربعین حسینی می سوزد و در انتظار نوبهار حقیقی هستی است ، تا در دامنش ظهور کند و بهار بی خزان را برای زمین ، این خسته از جور زمان ، به ارمغان آورد .

   بهار 85 سه داغ دیگر را بر سینه دارد ، یکی داغ رحلت آخرین فرستاده خدا حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم ، و دیگری شهادت امام حسن مجتبی  علیه السلام و همچنین شهادت امام رضا علیه السلام که ان شاء الله عنایت این بزرگواران در این سال شامل همه ملت ایران گردد و شر اجانب از سر ملت ایران کوتاه گردد .

   مهمتر آنکه امسال دو بار سالگرد رحلت پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم را به سوگ می نشینیم ؛ یک بار در ابتدای سال و یک بار هم در پایان آن ، لذا با توجه به جسارتهای بیگانگان به ساحت مقدس ایشان ، این سال توسط رهبرمعظم انقلاب به سال پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم نامیده شده است .

   یارسول الله ملت ما و امت اسلام را یاری نما و چشم ما را در این سال به قدوم فرزند برومندت مهدی موعود علیه السلام روشن بگردان .

:: نوع مطلب : عمومی ,

:: نوشته شده توسط : مهدی شهیدی در چهارشنبه 2 فروردین 1385 و ساعت 01:03 ق.ظ

:: ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت   نظرات ( )

:: مطالب پیشین