تبلیغات
رحماء - سرمقاله
موضوعات رحماء
نظرسنجی
در مجموع محتوای رحماء را چگونه ارزیابی می کنید ؟

صفحات رحماء
خبرنامه
سایتها و وبلاگهای پیشنهادی
درباره ...

Designed By : DavoodSysteM
Powered By : MihanBlog

:: سرمقاله

بسم رب الشهداء والصدیقین

    منت خدای را عزوجل، آن هنگام که اراده نمود و جمال و جلال خویش را به تصویر کشید و ما را جانشینان خود در زمین قرار داد .  انی جاعل فی الارض خلیفه

    و شرم ما را که قدر نعمت ندانسته ، در حق خویش ستم نمودیم و خود را با کردار ناشایست از این مسند گرانبها پایین کشیدیم . ولکن کانوا انفسهم یظلمون

    و باز هزاران شکر خدای را که ما را به واسطه پیامبر درونی یعنی عقل٬ مسلح نمود و به یاری انبیا و اولیاء الهی خاتم پیامبران صلی الله علیه وآله وسلم و خاندان صالحش هدایت نمود و نور ایمان را بر قلبهایمان تاباند .

    دوستان عزیز ! ســـلام :

    همانطور که وعده داده بودیم ، به بهانه عید سعید قربان که در کنار فطر و غدیر بزرگترین اعیاد مسلمین به شمار می آید ، به جمع صمیمی شما آمدیم .

    دیرزمانی است که قدرتمندان انسان ستیز با بهره از تکنولوژی برتر و در دست داشتن رسانه ها اعم از مطبوعات ، شبکه های رادیوئی و تلوزیونی ، و فضای مجازی اینترنت تلاش می کنند تا با جهت دادن به افکار انسانها و دورکردن آنها از واقعیات و حقایق هستی آنها را به بند کشیده و بردگی نوین را بنیان نهند .

    آری از این رهگذر آنگونه فکر بشر تحت الشعاع هرزگی ها و بی بندوباری ها و شبهات قرار می گیرد که دیگر از اصل غافل شده و نمی فهمد که پیرامونش چه می گذرد و چگونه او را به بند می کشند و خانه اش را به تاراج می برند .

    هرزه نویسان فحشانگار که انسان را  به شکم و ماتحت آن می شناسند ، فضای اینترنت را از sex و ناسزا پر کرده اند .

    این موضوع تکلیف بزرگی را بردوش هر نویسنده متعهدی می نهد تا با استفاده از این فضا برموج زده و در حد توان خویش ، جهت را تغییر دهد و انسان را به اصل خویش و تعقل در فلسفه زندگیش فراخواند .

    وبلاگ رحما تلاش می کند تا بااستمداد از ذوات مقدسه رسول اکرم صلی الله علیه وآله وسلم و ائمه معصومین علیهم السلام ، اعتقادات غنی شیعی را بیان نموده و به شبهات و سؤالات مطرح شده پاسخ دهد .

    لازم به ذکر است این وبلاگ پیروان همه مذاهب اسلامی اعم از شافعی ، حنفی ، حنبلی و مالکی را برادران خویش دانسته به آنها احترام می گذارد و آماده است تا در مباحثات علمی با آنها شرکت نماید ، البته فرقه هایی که ساخته و پرداخته استعمار کهن می باشند  و به شیعیان توهین می نمایند ، مورد احترام این وبلاگ نیستند و در حقیقت یکی از فعالیت های این وبلاگ ، معطوف است به ستیز علمی با فرقه های ضاله و منحرف که در این دو فرن اخیر متولد گردیده اند .

    در ضمن رحماء به هیچوجه خود را ملزم به پاسخگویی هرزه نویسی و هتاکی نمی داند و شأن نام رحما را بالاتر از این هرزگی ها می داند ، لذا هرگونه نظری که حاوی محتویات سخیف و فحاشی باشد بلافاصله حذف می گردد .

    رحماء منتظر نظرات کاربردی و راهگشای همه کاربران متعهد ودلسوز می باشد و از همه فرهیختگان عزیز دعوت به همفکری می نماید .

باتشکر

 مهدی شهیدی

 

:: نوع مطلب : عمومی ,

:: نوشته شده توسط : مهدی شهیدی در سه شنبه 20 دی 1384 و ساعت 10:01 ق.ظ

:: ویرایش شده در سه شنبه 20 دی 1384 و ساعت 10:01 ق.ظ

لینك ثابت   نظرات ( )

:: مطالب پیشین